Skócia

Iskolánk
2018. július 5-9 között kirándulást szervez Skóciába. A varázslatos tájakon átívelő túra részletei 

ide kattintva olvashatók

Ne maradj le!

 

Adataink

Egri Szilágyi Erzsébet Ginmázium és Kollégium

3300 Eger, Ifjúság út 2.

Iskola telefonszám:

+36 36-324-808

Kollégium telefonszám:

+36 36-410-573

 

OM azonosító: 031 598

titkárság email:

eszeg@eszeg.sulinet.hu

Igazgató:

Gönczi Sándor

 

Igazgatóhelyettesek:

Árvai Hilda

Nagyné Barczai Tünde

 

Kollégiumvezető:

Dudás Mátyásné

Az Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium által szervezett tanulmányi versenyek jutalmazottainak listája, névsor szerint az alábbiakban látható, továbbá szeretettel várjuk a versenyzőket, felkészítő tanárokat és szülőket a 2017. november 24-én 14.00-kor tartandó díjátadó ünnepségre.

Informatika

Bóta Boglárka

Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Herbák Marcell

Egri Lenkey János Általános Iskola

Majnár Csenge

Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Révay Gréta

Verpeléti Arany János Ált. Isk és AMI

Szabó Kinga 

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola

Tóth Csaba Tamás

Gyöngyösi Arany János Általános Iskola

 

Magyar nyelv és irodalom

Ádám Botond

Gyöngyös, Felsőváros

Hochoner Virág

Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola

Kapás Janka

Hunyadi, Eger

Kis Eszter

Mátraderecskei Általános Iskola

Kovács Ákos

Tarnavölgye, Aldebrői TI

Mohácsi Patrícia

Teleki Blanka Általános Iskola és AMI Füzesabony

Moravszki Jolán

Egri Kemény Ferenc ÁI

Szabó Kinga

Széchenyi, Füzesabony

Tamás Enikő

Hunyadi, Eger

Varga Boglárka

MÁIAMI, Szent Imre Tagiskola, Mezőkövesd

 

Müller Ferenc kémiaverseny

Deák Borbála

SÁI Kodály Zoltán Tagiskola (Salgótarján)

Juhász András Simon

Felsőtárkányi Ált. Isk.

Kakuk Gábor

 Fáy András Ált. Isk. (Parád)

Kismárton Zoltán

Tarnamérai Ált. Isk.

Kóró Emese

EKE Gyakorló Ált. Isk.

Kovács Dóra

Balassi Ált. Isk.

Mocsári Anna

Balassi Ált. Isk.

Tóth István Benedek

Lenkey Ált. Isk.

 
Angol nyelvi verseny

Budai Julianna

Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános Iskola

Csillag Sára

Egri Neumann János Gimn

Gondár Virág

Egri Hunyadi Mátyás Ált. Isk.

Harmath Virág

Egri Hunyadi Mátyás Ált. Isk.

Kopka Réka

Egri Lenkey János Ált. Isk.

Kóró Emese

Szonja Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános Iskola

Nagy Máté

Egri Hunyadi Mátyás Ált. Isk.

Pálos Bence

Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola

Szajlai Kristóf

 Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános Iskola

Visnyei Flóra

Sára Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános Iskola

 
Szent-Györgyi Albert Biológiaverseny

Balla Attila Márton

Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola

Kapás Janka

Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola

Kismárton Zoltán

Tarnamérai Általános Iskola

Kormos Eszter

Szilvásváradi Jókai Mór Általános Isk.

Kóró Emese

Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Isk.

Magda Odett

Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola

Mohácsi Patrícia

Füzesabonyi Teleki Blanka Általános Isk.

Molnár Eszter

Tarnamérai Általános Iskola

 

Bethlen Gábor történelem verseny

Balogh Olívia Petra

Hevesi József Általános Iskola és AMI Körzeti Tagiskola

Holló Gellért

EKE Gyakorló Iskola

Koncsos Emese

EKE Gyakorló Iskola

Szajlai Kristóf

EKE Gyakorló Iskola

Takács Gergő

Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola

Varga Boglárka

MÁIAMIPSZ Szent Imre Tagiskola Mezőkövesd

 

Bolyai János Tehetségkutató Matematikaverseny

Csillag Sára Virág Neumann János, Eger
Dovák Szonja Klára Szent Imre Általános Iskola, Eger
Együd Noémi Átányi Református Általános Iskola
Ferenczi Kristóf Szent Imre Általános Iskola, Eger
Gazda Izabella Apáczai Általános Iskola, Apc
Gulics Amina Apáczai Általános Iskola, Apc
Herbák Marcell Lenkey János Általános Iskola, Eger
Herman Dorka Figedy János Általános Iskola, Noszvaj
Jankura Tamás Kemény Ferenc Általános Iskola, Ostoros
Kapás Janka Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
Kóró Emese EKE, Gyakorló
Tóth Levente Kemény Ferenc Általános Iskola, Eger

 

Jedlik Ányos fiz.v. döntő

Fodor Ambrus Fügedy János
Herman Dorka Fügedy János
Kapás Janka Hunyadi Mátyás
Kovács Kristóf István EKE Gyakorló
Lengyel Dániel EKE Gyakorló
Pálok Panna Hunyadi Mátyás

 

Keresés a cikkekben

Nyolcadikosoknak!

 

Iskolai közösségi szolgálat

Közelgő események

december 8.

Központi írásbeli jelentkezés határideje

december 12.

AJTP jelentkezés határideje

december 20.

Karácsonyi műsor

december 21.

Gombavató

december 22-január 2.

Téli szünet

Hasznos linkek

Fenntarthatósági Témahéthez kapcsolódó iskola

 

 

 

Egy százalék!

Küldje el rendelkező nyilatkozatát a személyi adóbevallásával!

 

A támogatás céljai többek között:

• Tanítványaink képességeinek minél sokoldalúbb fejlesztése.

• Tanulóink jutalmazása.

• Taneszközök gyarapítása.

 

A kedvezményezett adószáma:

19142869-1-10

A kedvezményezett neve:

Szilágyis Alapítvány

 

Köszönjük támogatását!

Kapcsolódó dokumentumok:

Felhívás

Rendelkező nyilatkozat

Belépés

Design by HuGa Copyright © 2015. All Rights Reserved.