Adataink

Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
OM azonosító: 031 598
Intézményvezető:
Gönczi Sándor
 

web:
http://www.szilagyi-eger.hu

titkárság email:

eszeg@eszeg.sulinet.hu

 

001 feladatellátási hely: gimnázium

3300 Eger, Ifjúság út 2.

Központi telefonszám:
+36 36 324-808

Intézményvezető-helyettesek: Árvai Hilda,
Nagyné Barczai Tünde

 

002 feladatellátási hely: kollégium

3300 Eger, Mátyás király út 62.

Központi telefonszám:
+36 36 410-573

Kollégiumvezető:
Dudás Mátyásné

 

 

FENTARTÓI ADATOK:

Fenntartó: Egri Tankerületi Központ

Fenntartó címe: 3300 Eger, Bem tábornok utca 3.

Telefonszám: 36/795-230

E-mail: eger@kk.gov.hu

Honlap: http://kk.gov.hu/eger

Képviselő:
Ballagó Zoltán igazgató

Telefonszáma: 30/626-6280

E-mail:
zoltan.ballago@kk.gov.hu

Híreink RSS csatornán

Moulinier Thomas (10.c) a Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Versenyen harmadik helyezést ért el az V. kategóriában.

Felkészitő tanára dr. Szerdahelyiné Hutter Angéla.

Gratulálunk a szép eredményhez!

A 3. Márai Versmondó Találkozón Biró Máté Bence 9. d osztályos tanuló 1. helyezést ért el.

Felkészítő tanára Békési Katalin.

Gratulálunk a szép eredményhez!

A Rákóczi Szövetség és a Pannonhalmi Bencés Apátság által "A reformáció Magyarországon" címmel megrendezett XVI. Cultura Nostra történelemverseny Kárpát-medencei döntőjén, Pannonhalmán az Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium csapata 7. helyezést ért el, ezzel egyhetes Pannonhalma-Tihany-Herend-Bábolna táborozást nyertek.

A csapat tagjai: Besenyei Márk, Pfeifer Tamás, Pilisy Bence (12.a).

Felkészítő tanáruk Antal Andrea.

A Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny döntőjében a Tősi Virág (12.b) és Tuza Benedek (12.a) alkotta csapat 7. helyezést ért el. A versenyre több, mint száz kétfős csapat jelentkezett, akik közül 30 mérhette össze tudását a Szegedi Egyetem Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszékén, 2017. április 07-08-án.  A középiskolai földrajzversenyek közül ez a leginkább összetett és változatos, előtérben szerepel az ismeretek alkalmazása. A hagyományos írásbeli teszt mellett gondolkodtató logikai és térképészeti feladatokat kellett megoldani. Laboratóriumi gyakorlat közben különböző természetföldrajzi jelenségeket kellett megfigyelni és elemezni, összetett ökológiai problémáról prezentációt készíteni és előadni, majd a végén földrajzos quiz keretében nagy izgalmak közben alakult ki a szoros végeredmény.

Bővebben ...

Az Arany János emlékére rendezett szavalóversenyen
Fónagy Jázmin (12.d) 2. helyezést (felkészítő tanára Antal Andrea),
Csonka Petra (11.e) 3. helyezést (felkészítő tanára Tóth Béla)
ért el.

Gratulálunk a szép eredményhez!

A felvidéki Somorján megrendezett XXVI. Nemzetközi Magyar Matematikaversenyen iskolánkat képviselte

Viroszt Eszter (9.c),

Csépányi István (10.c),

Orosz Dávid (10.c),

Illés Gergely (11.c)

és Bíró Bálint kísérőtanár.

Közülük Csépányi István II. díjat kapott (felkészítő tanára: Burom Mária)

Gratulálunk az eredményhez!

A Less Nándor Földrajzverseny döntőjébe jutott:

Juhász Dániel (12.c)

Tősi Virág (12.b)

Szabó Kata (11.b)

Felkészítő tanáruk Bernát Zsolt.

Bővebben ...

A Fodor József Biológiaverseny országos döntőjében a következő eredmények születtek:

10. hely: Ratkai Zoltán (12.a)

10. hely: Révész Tamás (12.b)

12. hely: Jurányi Anna (11.d)

A felkészítő tanárok Kassainé Csuti Dóra és Juhász Tamás.

Bővebben ...

Bódi Cintia Maja (10.c) alkalmazói kategóriában a Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny döntőjében a 32. helyen végzett.

Bódi Cintia Maja (10.c)

Felkészítő tanára Csatáry Béla.

Gratulálunk a szép eredményhez!

Az országos Dr. Szentágothai János Biológiaversenyen Ratkai Zoltán 12.A osztályos tanuló 10. helyezést ért el.

Ratkai Zoltán (12.a)

Felkészítő tanára Kassainé Csuti Dóra.

Gratulálunk!

Lakatos Róbert 11.D osztályos tanuló a Dr. Habis György városi német szépkiejtési versenyen 3. helyezést ért el.

Felkészítő tanára Nagy Ágnes.

Gratulálunk!

A tavalyi évhez hasonlóan az OKTV döntőjébe jutottak történelemből: Pilisy Bence és Urbán Ákos (12.a), felkészítő tanár: Antal Andrea. Az iskolai fordulót követően a második fordulóban megírt feladatlappal elért pontszámuk alapján jutottak be a második forduló második részébe, ahol egy kb. 30 oldal terjedelmű pályamunkát kellett írniuk, a tudományos munkákra jellemző tartalmi és formai szabályok betartásával. A második forduló összpontszámával kerültek be a döntőbe - immár másodszor.

Bővebben ...

Alkategóriák

Keresés a cikkekben

Iskolai közösségi szolgálat

Közelgő események

2019. szeptember 02. 08.00

Tanévnyitó

Hasznos linkek

Fenntarthatósági Témahéthez kapcsolódó iskola

 

 

 

Egy százalék!

Küldje el rendelkező nyilatkozatát a személyi adóbevallásával!

 

A támogatás céljai többek között:

• Tanítványaink képességeinek minél sokoldalúbb fejlesztése.

• Tanulóink jutalmazása.

• Taneszközök gyarapítása.

 

A kedvezményezett adószáma:

19142869-1-10

A kedvezményezett neve:

Szilágyis Alapítvány

 

Köszönjük támogatását!

Kapcsolódó dokumentumok:

Felhívás

Rendelkező nyilatkozat

Belépés

Design by HuGa Copyright © 2015. All Rights Reserved.