Skócia

Iskolánk
2018. július 5-9 között kirándulást szervez Skóciába. A varázslatos tájakon átívelő túra részletei 

ide kattintva olvashatók

Ne maradj le!

 

Adataink

Egri Szilágyi Erzsébet Ginmázium és Kollégium

3300 Eger, Ifjúság út 2.

Iskola telefonszám:

+36 36-324-808

Kollégium telefonszám:

+36 36-410-573

 

OM azonosító: 031 598

titkárság email:

eszeg@eszeg.sulinet.hu

Igazgató:

Gönczi Sándor

 

Igazgatóhelyettesek:

Árvai Hilda

Nagyné Barczai Tünde

 

Kollégiumvezető:

Dudás Mátyásné

Magyar nyelv és irodalom

Dátum

Verseny

Eredmény

Tanuló(k)

Felkészítő

2017. április

 

     
2017. április 3. Márai Versmondó Találkozó 1. hely Bíró Máté Bence (9.d) Békési Katalin
2017. január Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny - megyei döntő 1. hely Kassai Julianna (11.b) Batáriné Tóth Irén

2016. december

Városi Mesemondó Verseny 2. hely Csonka Petra (11.e) Tóth Béla
2016. november Erzsébet-napi szavalóverseny

1. hely

3. hely

Bíró Máté Bence (9.d)

Fónagy Jázmin (12.d)

 

Történelem

Dátum

Verseny

Eredmény

Tanuló(k)

Felkészítő

2017. április

Cultura Nostra Kárpát-medencei történelemverseny, döntő

7. hely Besenyei Márk (12.a), Pfeifer Tamás (12.a),
Pilisy Bence (12.a)
Antal Andrea
2017. január

1956-os forradalom és szabadságharc tiszteletére meghirdetett pályázat, irodalom kategória

Nívódíj Tóth Benedek (12.a) Antal Andrea
2017. január Városi '56-os történelemverseny 1. hely Domokos Daniella (12.d), Kelemen Anna (12.b), Koszora Angelika (12.d) Vargáné Havasi Judit
2017. január

Cultura Nostra Kárpát-medencei történelemverseny

középdöntőbe jutott Besenyei Márk (12.a), Pfeifer Tamás (12.a),
Pilisy Bence (12.a)
Antal Andrea
2016. október Megidézzük '56-ot 1. hely Besenyei Márk, Pfeifer Tamás, Pilisy Bence, Tóth Benedek (12.a) Antal Andrea
2016. október 23. Eger Kiváló Diákja 1. hely Urbán Ákos (12.a) Antal Andrea

2016. október 23.

Gloria Victis Kárpád-medencei történelemverseny, döntő, Budapest

2. hely

Besenyei Márk (12.a), Pfeifer Tamás (12.a),
Pilisy Bence (12.a)

Antal Andrea

Matematika

Dátum

Verseny

Eredmény

Tanuló(k)

Felkészítő

2017. április Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny,
megyei forduló
5. hely
1. hely
2. hely
3. hely
2. hely
Csillag András (9.c)
Csépányi István (10.c)
Orosz Dávid (10.c)
Zentai Márton (10.c)
Fügedi Lúcia (12.c)
Burom Mária
2017. április Palotás József Megyei Matematikaverseny 2. hely
1. hely
2. hely
3. hely
2. hely
Garancz András (9.c)
Csépányi István (10.c)
Orosz Dávid (10.c)
Zentai Márton (10.c)
Illés Gergely (11.c)
Bíró Bálint

Burom Mária

Bíró Bálint
2017. április Kenguru Nemzetközi Matematikaversen, országos döntő 11. hely Csépányi István (10.c) Burom Mária
2017. április Kenguru Nemzetközi Matematikaversen, megyei döntő 1. hely
3. hely
Csépányi István (10.c)
Orosz Dávid (10. c)
Burom Mária
2017. március XXVI. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2. hely Csépányi István (10.c) Burom Mária

2015/16-os tanév

KöMaL, B-jelű matematika feladatok versenyében a 12. osztályosok között

4. hely

Csorba Benjámin

 

2015/16-os tanév KöMaL, C-jelű matematika feladatok versenyében a 11-12. osztályosok között 1. hely Csorba Benjámin  

Fizika

Dátum

Verseny

Eredmény

Tanuló(k)

Felkészítő

2017. április

Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny,
országos döntő

6. hely

15. hely

Orosz Dávid (10.c)

Zentai Márton (10.c)

Szabó Miklós
2017. január Európai Uniós Természettudományos Diákolimpia válogató 1. hely Csépányi István (10.c) Szabó Miklós

2015/16-os tanév

KöMaL, elméleti feladatok versenyében a 11-12. osztályosok között

8. hely

9. hely

Csorba Benjámin

Körmöczi Dávid

Szabó Miklós

Informatika

Dátum

Verseny

Eredmény

Tanuló(k)

Felkészítő

2017. április Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny, döntő 21. hely Bódi Cintia Maja (10.c) Révész Lilla, Csatáry Béla
2017. március Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny, döntő 32. hely Bódi Cintia Maja (10.c) Csatáry Béla
2017. február Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny országos döntőbe jutott Bódi Cintia Maja (10.c) Révész Lilla, Csatáry Béla
2017. január EKE Informatikaverseny, Alkalmazás kategória

2. hely

 

4. hely

Mertus Írisz, Simon Boglárka (12.c), Veres Dávid (11.c)

Bajzát Bálint, Gyulai Levente, Wernigg Márton (12.c)

 

Csatáry Béla

Lórántfi Csaba

2017. január Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny 2. fordulóba jutott Bódi Cintia Maja (10.c) Révész Lilla, Csatáry Béla
2017. január Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny 2. fordulóba jutott Bódi Cintia Maja (10.c) Csatáry Béla
2017. január EKE Informatikaverseny, Alkalmazás kategória döntőbe jutott

Bajzát Bálint, Gyulai Levente, Wernigg Márton (12.c)

Mertus Írisz, Simon Boglárka (12.c), Veres Dávid (11.c)

Csatáry Béla

Lórántfi Csaba

Kémia

Dátum

Verseny

Eredmény

Tanuló(k)

Felkészítő

2017. március

Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny, megyei döntő, nem kémiatagozat 1. hely
2. hely
3. hely
Fazekas Lajos (9.c)
Gömöri Zsófia (9.b)
Hegyi Balázs (9.c)
Göncziné Utassy Jolán, Kakuk Éva
2017. március Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny, megyei döntő, kémiatagozat 1. hely
2. hely
3. hely
5. hely
Kóró Lilla (9.d)
Bíró Máté Bence (9.d)
Bátori Bence (9.d)
Szűcs Laura (9.d)
Göncziné Utassy Jolán, Kakuk Éva
2017. március Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny, megyei döntő, kémiatagozat 1. hely
2. hely
5. hely
Sajbán Soma (10.d)
Varga Dorina (10.d)
Bíró Renátó (10.d)
Göncziné Utassy Jolán, Kakuk Éva

Biológia

Dátum

Verseny

Eredmény

Tanuló(k)

Felkészítő

2017. március

Fodor József Biológiaverseny, országos döntő

10. hely
10. hely
12. hely
Ratkai Zoltán (12.a)
Révész Tamás (12.b)
Jurányi Anna (11.d)
Kassainé Csuti Dóra, Juhász Tamás
2017. március

Dr. Szentágothai János Biológiaverseny, országos döntő

10. hely Ratkai Zoltán (12.a) Kassainé Csuti Dóra
2016. október

Kitaibel Pál Középiskolai Biológia és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny, országos döntő

8. hely Panyi Anett (10.d) Kassainé Csuti Dóra
         

Földrajz

Dátum

Verseny

Eredmény

Tanuló(k)

Felkészítő

2017. április Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny, döntő 7. hely Tősi Virág (12.b), Tuza Benedek (12.a) Bernát Zsolt
2017. március Less Nándor Földrajzverseny döntőbe jutott Juhász Dániel (12.c), Tősi Virág (12.b), Szabó Kata (11.b) Bernát Zsolt

2017. február

Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny

döntőbe jutott Tősi Virág (12.b), Tuza Benedek (12.a) Bernát Zsolt

Angol nyelv

Dátum

Verseny

Eredmény

Tanuló(k)

Felkészítő

2017. március Országos Angol Nyelvi Verseny, 10. osztályos kategória döntőbe jutott Moulinier Thomas(10.c) dr. Szerdahelyiné Hutter Angéla
2017. március Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny, V. kategória döntőbe jutott Moulinier Thomas(10.c) dr. Szerdahelyiné Hutter Angéla

Német nyelv

Dátum

Verseny

Eredmény

Tanuló(k)

Felkészítő

2017. március

Dr. Habis György városi német szépkiejtési verseny

3. hely Lakatos Róbert (11.d) Nagy Ágnes

2017. február

Német szépkiejtési verseny - EKE 3. hely Lakatos Róbert (11.d) Nagy Ágnes

 

Keresés a cikkekben

Nyolcadikosoknak!

 

Iskolai közösségi szolgálat

Közelgő események

december 8.

Központi írásbeli jelentkezés határideje

december 12.

AJTP jelentkezés határideje

december 20.

Karácsonyi műsor

december 21.

Gombavató

december 22-január 2.

Téli szünet

Hasznos linkek

Fenntarthatósági Témahéthez kapcsolódó iskola

 

 

 

Egy százalék!

Küldje el rendelkező nyilatkozatát a személyi adóbevallásával!

 

A támogatás céljai többek között:

• Tanítványaink képességeinek minél sokoldalúbb fejlesztése.

• Tanulóink jutalmazása.

• Taneszközök gyarapítása.

 

A kedvezményezett adószáma:

19142869-1-10

A kedvezményezett neve:

Szilágyis Alapítvány

 

Köszönjük támogatását!

Kapcsolódó dokumentumok:

Felhívás

Rendelkező nyilatkozat

Belépés

Design by HuGa Copyright © 2015. All Rights Reserved.