Skócia

Iskolánk
2018. július 5-9 között kirándulást szervez Skóciába. A varázslatos tájakon átívelő túra részletei 

ide kattintva olvashatók

Ne maradj le!

 

Adataink

Egri Szilágyi Erzsébet Ginmázium és Kollégium

3300 Eger, Ifjúság út 2.

Iskola telefonszám:

+36 36-324-808

Kollégium telefonszám:

+36 36-410-573

 

OM azonosító: 031 598

titkárság email:

eszeg@eszeg.sulinet.hu

Igazgató:

Gönczi Sándor

 

Igazgatóhelyettesek:

Árvai Hilda

Nagyné Barczai Tünde

 

Kollégiumvezető:

Dudás Mátyásné

Magyar nyelv és irodalom

Dátum

Verseny

Eredmény

Tanuló(k)

Felkészítő

2016. május Mi fán terem? 2. hely Kis Kinga (9.a), Kiss Adrienn (9.a), Forgó Judit (9.a) , Kesztyűs Viktória (9. AJTP) Békési Katalin
2016. április Megyei József Attila Szavalóverseny 4. hely Tóth Benedek (11.a) Antal Andrea
2016. március AJTP Országos Irodalom Verseny 2. hely
2. hely
Kesztyűs Viktória (9.ajtp)
Dernei Titanilla (9.e)
Tóth Béla
Antal Andrea
2016. március "Szép magyar beszéd", megyei döntő 1. hely Csonka Petra (10.e) Tóth Béla
2016. február EKMK által meghirdetett szónoki beszédíró pályázat 1. hely Cambresy Natália (12.c) Békési Katalin

2016. január

Tóth Árpád Középiskolai Versmondó Verseny, Debrecen

2. hely

Kesztyűs Viktória (9.ajtp)
Csonka Petra (10.e)

Tóth Béla

2015. december 5.

Aranytoll Országos Helyesírási Verseny, Győr

7. hely

Lichner Zsuzsanna (10.e)

Tóth Béla

13. hely

Oszlánczi Eszter (9.e)

Antal Andrea

2015. december

Megyei népmese- és népballadamondó verseny

1. hely

Csonka Petra (10.e)

Tóth Béla

3. hely

Szabó Lili (9.e)

Antal Andrea

2015. október 18.

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny, országos döntő, Sátoraljaújhely

9. hely

Szabó Dominik (12.b)

Békési Katalin

24. hely

Bessenyei Márk (11.a)

Antal Andrea

2015. október

Városi helyesírási verseny

3. hely

Molnár Nikolett (10.a)

Antal Andrea

Történelem

Dátum

Verseny

Eredmény

Tanuló(k)

Felkészítő

2016. április Savaria történelemverseny, országos döntő 17. hely Tóth Zoltán (9.e) Antal Andrea
2016. március Savaria történelemverseny, megyei forduló

1. hely

2. hely

Tóth Zoltán (9.e)

Török Martin (9.b)

Antal Andrea

Vargáné Havasi Judit

2016. február A II. világégés emlékére”  1. hely Domokos Daniella (11.d), Kelemen Anna (11.b), Koszora Angelika (11.d), Tóth Fanni (11.d) Vargáné Havasi Judit

2015. december

TEDDODA Online Társadalomismereti Verseny országos döntője, Budapest

1. hely

Bauer Emese (12.a), Czakó Tamás (12.b), Domán Dániel (13.e), Perge Patrik (12.a)

Vargáné Havasi Judit

2015. október 23.

Gloria Victis Kárpád-medencei történelemverseny, döntő, Budapest

döntőbe jutott

Bauer Emese (12.a),Czakó Tamás (12.b),
Fülöp Kata (12.a)

Vargáné Havasi Judit

2015. szeptember 25-26.

Márton Áron, a XX. század püspöke Kárpát-medencei verseny, döntő, Lakitelek

6. hely

Besenyei Márk, Pfeifer Tamás, Pilisy Bence (11.a)

Antal Andrea

7. hely

Gulyás Gergely (11.c), Lövei Anna (9.a), Szauer Marcell (GGG)

Csák György (GGG)

Matematika

Dátum

Verseny

Eredmény

Tanuló(k)

Felkészítő

2016. április Arany Dániel Matematikaverseny,
döntő
7. hely
8. hely
Csépányi István (9.c)
Zentai Márton (9.c)
Burom Mária
2016. március Nemzetközi Magyar Matematikaverseny

3. díj

dicséret
 

Csépányi István (9.c)

Zentai Márton (9.c)
Csorba Benjámin (12.c)

Burom Mária
2016. március Zrínyi Ilona Matematikaverseny, megyei forduló

2. hely
3. hely
4. hely
6. hely

3. hely
5. hely
6. hely

1. hely
3. hely
5. hely

Zentai Márton (9.c)
Orosz Dávid (9.c)
Domboróczki Dániel
Bóta Kata (9.c)

Gál Dalma (11.c)
Wernigg Márton (11.c)
Mertus Írisz (11.c)

Csorba Benjámin,
Körmöczi Dávid (12.c)
Király Dóra (12.a)

Burom Mária
2016. március Arany Dániel Matematikaverseny országos döntőbe jutott Csépányi István (9.c)
Zentai Márton (9.c)
Burom Mária
2016. január Bolyai Matematika Csapatverseny, körzeti forduló, 9. évfolyam 10. hely Csépányi István, Domboróczki Dániel, Orosz Dávid, Zentai Márton (9.c) Burom Mária
2016. január Bolyai Matematika Csapatverseny, körzeti forduló, 12. évfolyam 4. hely Király Dóra (12.a), Csorba Benjámin, Körmöczi Dávid, Ráki Dániel (12.c) Burom Mária
2016. január 40. Felvidéki Magyar Matematikaverseny 1. hely
10. hely
16. hely
2. hely
Csépányi István (9.c)
Zentai Márton (9.c)
Illés Gergely (10.c)
Csorba Benjámin (12.c)
Burom Mária
Burom Mária
Bíró Bálint
Burom Mária
2015. december Arany Dániel Matematikaverseny 2. fordulóba jutott

Csépányi István, Domboróczki Dániel, Orosz Dávid, Zentai Márton (9.c)

Tóth Zoltán (9.ajtp)

Illés Gergely (10.c)

Burom Mária

 

 

Silleiné Kotán Szilvia
Bíró Bálint

2014/15-ös tanév

KöMaL, B-jelű matematika feladatok versenyében a 11. osztályosok között

17. hely

Csorba Benjámin (11.c)

Burom Mária

Fizika

Dátum

Verseny

Eredmény

Tanuló(k)

Felkészítő

2016. április Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny, döntő 6. hely
7. hely
17. hely
37. hely
Csépányi István (9.c)
Orosz Dávid (9.c)
Zentai Márton (9.c
Illés Gergely (10.c)
Szabó Miklós
2016. március Mátrai Tibor Fizikaverseny, megyei döntő

3. hely
4. hely
5. hely
5. hely

3. hely

2. hely

1. hely
2. hely
4. hely

Orosz Dávid (9.c)
Csépányi István (9.c)
Kovács László (9.c)
Zentai Márton (9.c)

Illés Gergely (10.c)

Fejes Hunor (11.c)

Körmöczi Dávid (12.c)
Csorba Benjámin (12.c)
Ráki Dániel (12.c)

Szabó Miklós
2016. február Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny 2. fordulóba jutottak

Csépányi István (9.c)
Orosz Dávid (9.c)
Zentai Márton (9.c)

Illés Gergely (10.c)

Szabó Miklós

2016. január

Európai Uniós Természettudományos Diákolimpia (EUSO) - válogatóverseny, országos döntő

2. hely

Illés Gergely (10.c)

Szabó Miklós

2014/15-ös tanév

KöMaL, Fizika elméleti feladatok versenyében a 11. osztályosok között

10. hely

Csorba Benjámin (11.c)

Szabó Miklós

21. hely

Körmöczi Dávid (11.c)

Szabó Miklós

Informatika

Dátum

Verseny

Eredmény

Tanuló(k)

Felkészítő

2016. április Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny, országos döntő 9. hely Bódi Cintia Maja (9.c) Csatáry Béla
2016. április AJTP Országos Informatika verseny

4. hely

 

3. hely

Orbán Benjámin, Szilágyi Péter (11.d)

Lányi Martin, Oláh Ádám (10.e)

Csatáry Béla,
Lórántfi Csaba

2016. február

Nemes Tihamér Országos Informatikai Verseny, alkalmazói kategória 

országos döntőbe jutott

Lányi Martin (10.e)

Csatáry Béla,
Lórántfi Csaba

2016. február Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny országos döntőbe jutott Bódi Cintia Maja (9.c) Csatáry Béla

2016. január

Nemes Tihamér Országos Informatikai Verseny, alkalmazói kategória 

2. fordulóba jutott

Lányi Martin (10.e)

Csatáry Béla,
Lórántfi Csaba

2016. január Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny 2. fordulóba jutott Bódi Cintia Maja (9.c) Csatáry Béla

Kémia

Dátum

Verseny

Eredmény

Tanuló(k)

Felkészítő

2016. április Irinyi János Országos Kémiaverseny, országos döntő

20. hely

30. hely

Sajbán Soma (9.d)

Varga Dorina (9.d)

Göncziné Utassy Jolán
2016. március Irinyi János Országos Kémiaverseny, megyei döntő

1. hely

2. hely

2. hely

Sajbán Soma (9.d)

Varga Dorina (9.d)

Lakatos Veronika (10.d)

Göncziné Utassy Jolán

2016. február

Irinyi János Országos Kémiaverseny 2. fordulóba jutott

Kiss Kristóf (9.c)

Sajbán Soma (9.d)
Varga Dorina (9.d)
Bíró Renátó (9.d)
Kovács Gerda (9.d)

Balogh Emese (9.d)

Lakatos Vera (10.d)

Göncziné Utassy Jolán

Biológia

Dátum

Verseny

Eredmény

Tanuló(k)

Felkészítő

2016. április Mentovich Ferenc Természettudományi Verseny, országos döntő 7. hely Kókai Lilla (9.e) Göncziné Utassy Jolán
Kassainé Csuti Dóra
2016. március

Kitaibel Pál Középiskolai Biológia és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny, megyei forduló

1. hely Panyi Anett (9.d)  
2015. december Dr. Árokszállásy Zoltán biológia-környezetvédelmi verseny országos döntőbe jutott Juhász Laura (10.d)
Kormos Zita (12.a)
Szabó Dominik (12.b)
Vigh Eszter (10.c)
Kakuk Éva
Kassainé Csuti Dóra
Juhász Tamás

2015. november 3.

AJTP Országos Biológia-Környezetvédelmi Verseny, Balassagyarmat

3. hely

Fáklya Stella, Sipos Cintia,
Pető Dominika (10.e)

Kassainé Csuti Dóra

Földrajz

Dátum

Verseny

Eredmény

Tanuló(k)

Felkészítő

2016. április Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny

5. hely

 

18. hely

Kakuk Veronika (12.d), Tősi Virág (11.b)

Juhász Dániel, Tóth György Bálint (11.c)

Bernát Zsolt
2016. március Less Nándor Földrajzverseny országos döntőbe jutott Juhász Dániel (11.c) Bernát Zsolt

2016. február

V. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny

középdöntőbe jutottak

Tősi Virág (11.b) és Kakuk Veronika (12.d)

Juhász Dániel (11.c) és Tóth György Bálint (11.c)

Bernát Zsolt

Angol nyelv

Dátum

Verseny

Eredmény

Tanuló(k)

Felkészítő

2016. április Országos Angol Nyelvi Verseny, döntő 11. hely Moulinier Thomas (9.c) dr. Szerdahelyiné Hutter Angéla
2016. március Langwest Országos Tehetségkutató Angol Verseny V. (felsőfok) kategória, döntő

3. hely

14. hely

Tuza Kinga (10.a)

Budai Bianka (10.a)

Szabados Nicolett
2016. február Langwest Országos Tehetségkutató Angol Verseny V. (felsőfok) kategória elődöntő

5. hely

14. hely

Tuza Kinga (10.a)

Budai Bianka (10.a)

Szabados Nicolett

2015. december

Angol Műhely Kulturális Egyesület által szervezett angol nyelvű olvasási verseny, III. kategória

2. hely

Kesztyűs Viktória (9.ajtp)

 

4. hely

Tóth Zoltán (9.e)

 

Angol Műhely Kulturális Egyesület által szervezett angol nyelvű olvasási verseny, IV. kategória

1. hely

Bíró Renátó (9.d)

 

4. hely

Csipkés Bence (10.c)

 

Angol Műhely Kulturális Egyesület által szervezett angol nyelvű olvasási verseny, V. kategória

5. hely

Mihalkó Anna (10.d)

 

Német nyelv

Dátum

Verseny

Eredmény

Tanuló(k)

Felkészítő

2016. március

Dr. Habis György Városi Német Nyelvi Szép-kiejtési Emlékverseny

2. hely Szabó Dominik (12.b)

Nagy Péter

 

Keresés a cikkekben

Nyolcadikosoknak!

 

Iskolai közösségi szolgálat

Közelgő események

december 8.

Központi írásbeli jelentkezés határideje

december 12.

AJTP jelentkezés határideje

december 20.

Karácsonyi műsor

december 21.

Gombavató

december 22-január 2.

Téli szünet

Hasznos linkek

Fenntarthatósági Témahéthez kapcsolódó iskola

 

 

 

Egy százalék!

Küldje el rendelkező nyilatkozatát a személyi adóbevallásával!

 

A támogatás céljai többek között:

• Tanítványaink képességeinek minél sokoldalúbb fejlesztése.

• Tanulóink jutalmazása.

• Taneszközök gyarapítása.

 

A kedvezményezett adószáma:

19142869-1-10

A kedvezményezett neve:

Szilágyis Alapítvány

 

Köszönjük támogatását!

Kapcsolódó dokumentumok:

Felhívás

Rendelkező nyilatkozat

Belépés

Design by HuGa Copyright © 2015. All Rights Reserved.