Adataink

Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
OM azonosító: 031 598
Intézményvezető:
Gönczi Sándor
 

web:
http://www.szilagyi-eger.hu

titkárság email:

eszeg@eszeg.sulinet.hu

 

001 feladatellátási hely: gimnázium

3300 Eger, Ifjúság út 2.

Központi telefonszám:
+36 36 324-808

Intézményvezető-helyettesek: Árvai Hilda,
Nagyné Barczai Tünde

 

002 feladatellátási hely: kollégium

3300 Eger, Mátyás király út 62.

Központi telefonszám:
+36 36 410-573

Kollégiumvezető:
Dudás Mátyásné

 

 

FENTARTÓI ADATOK:

Fenntartó: Egri Tankerületi Központ

Fenntartó címe: 3300 Eger, Bem tábornok utca 3.

Telefonszám: 36/795-230

E-mail: eger@kk.gov.hu

Honlap: http://kk.gov.hu/eger

Képviselő:
Ballagó Zoltán igazgató

Telefonszáma: 30/626-6280

E-mail:
zoltan.ballago@kk.gov.hu

Igazgató: Gönczi Sándor

Iskolánk tanulói a 2015-16-os tanévben az OKTV gimnáziumi kategóriájában az alábbi eredményeket érték el:

Tantárgy

Név

Felkészítő tanár

matematika (II. kategória)

Csorba Benjámin (12.c)
5. helyezés

Burom Mária
történelem

Urbán Ákos (11.a)
6. helyezés

Antal Andrea
fizika (II. kategória)

Körmöczi Dávid (12.c)
8. helyezés

Szabó Miklós
történelem

Pilisy Bence (11.a)
11. helyezés

Antal Andrea
spanyol nyelv (I. kategória)

Perge Patrik (12.a)
9. hely

Forgács Attila

magyar irodalom

Antal Áron (12.b)
16. helyezés

Antal Áron

Békési Katalin

fizika  (I. kategória) Csorba Benjámin (12.c)
18. helyezés

Csorba Benjámin
Szabó Miklós

 

 

 

Az OKTV második fordulójába jutottak:

Tantárgy

Név

Felkészítő tanár

magyar irodalom

Antal Áron (12.b)
Antal Áron

Békési Katalin

történelem

Pilisy Bence (11.a)
Pilisy Bence

Antal Andrea

történelem

Urbán Ákos (11.a)
Urbán Ákos

Antal Andrea

angol nyelv (I. kategória) Bauer Emese (12.a)
Bauer Emese
Schubertné Rabóczki Ilona
spanyol nyelv (I. kategória) Perge Patrik (12.a)
Perge Patrik
Forgács Attila
matematika (II. kategória) Csorba Benjámin (12.c)
Csorba Benjámin
Burom Mária
fizika  (I. kategória) Csorba Benjámin (12.c)
Csorba Benjámin
Szabó Miklós
fizika (II. kategória) Körmöczi Dávid (12.c)
Körmöczi Dávid
Szabó Miklós
fizika (II. kategória) Ráki Dániel (12.c)
Ráki Dániel
Szabó Miklós
kémia (II. kategória) Csorba Benjámin (12.c)
Csorba Benjámin
Göncziné Utassy Jolán
biológia (I. kategória) Tóth Liza (11.a)
Tóth Liza

Kassainé Csuti Dóra

Juhász Tamás

biológia (II. kategória) Ihracska Inez (12.d)
Ihracska Inez
Juhász Tamás
biológia (II. kategória) Korpás Evelin (13.e)
Korpás Evelin
Kassainé Csuti Dóra
biológia (II. kategória) Molnár Viktória (12.d)
Molnár Viktória
Juhász Tamás
biológia (II. kategória) Szabó Dominik (12.b)
Szabó Dominik
Kassainé Csuti Dóra

 

 
 

Keresés a cikkekben

Nyolcadikosoknak!

 

Iskolai közösségi szolgálat

Közelgő események

október 27-november 4.

Őszi szünet

november 16.

Erzsébet-nap

november 21.

Nyílt nap

november 22.

Fogadóóra

november 23.

Általános iskolai versenyek eredményhirdetése

november 26-29.

A Tudomány Hete

Hasznos linkek

Fenntarthatósági Témahéthez kapcsolódó iskola

 

 

 

Egy százalék!

Küldje el rendelkező nyilatkozatát a személyi adóbevallásával!

 

A támogatás céljai többek között:

• Tanítványaink képességeinek minél sokoldalúbb fejlesztése.

• Tanulóink jutalmazása.

• Taneszközök gyarapítása.

 

A kedvezményezett adószáma:

19142869-1-10

A kedvezményezett neve:

Szilágyis Alapítvány

 

Köszönjük támogatását!

Kapcsolódó dokumentumok:

Felhívás

Rendelkező nyilatkozat

Belépés

Design by HuGa Copyright © 2015. All Rights Reserved.