Adataink

Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
OM azonosító: 031 598
Intézményvezető:
Gönczi Sándor
 

web:
http://www.szilagyi-eger.hu

titkárság email:

eszeg@eszeg.sulinet.hu

 

001 feladatellátási hely: gimnázium

3300 Eger, Ifjúság út 2.

Központi telefonszám:
+36 36 324-808

Intézményvezető-helyettesek: Árvai Hilda,
Nagyné Barczai Tünde

 

002 feladatellátási hely: kollégium

3300 Eger, Mátyás király út 62.

Központi telefonszám:
+36 36 410-573

Kollégiumvezető:
Dudás Mátyásné

 

 

FENTARTÓI ADATOK:

Fenntartó: Egri Tankerületi Központ

Fenntartó címe: 3300 Eger, Bem tábornok utca 3.

Telefonszám: 36/795-230

E-mail: eger@kk.gov.hu

Honlap: http://kk.gov.hu/eger

Képviselő:
Ballagó Zoltán igazgató

Telefonszáma: 30/626-6280

E-mail:
zoltan.ballago@kk.gov.hu

Igazgató: Gönczi Sándor

AJTP tanulmányi versenyek

Aranytoll Országos Helyesírási Verseny, Győr, 2015. december 5.
7. hely: Lichner Zsuzsanna (10.e); Felkészítő tanár Tóth Béla
13. hely: Oszlánczi Eszter (9.e); Felkészítő tanár Antal Andrea

Megyei népmese- és népballadamondó verseny, 2015. december
1. hely: Csonka Petra (10.e); Felkészítő tanár Tóth Béla
3. hely: Szabó Lili (9.e); Felkészítő tanár Antal Andrea

AJTP Országos Biológia-Környezetvédelmi Verseny, Balassagyarmat, 2015. november 3.
3. helyezett a csapat, tagok: Fáklya Stella, Sipos Cintia, Pető Dominika (10.e)
Felkészítő tanár: Kassainé Csuti Dóra

Sakk

IV. AJTP Sakk Kupa, Kisvárda, 2015. november 23.
Az iskola csapata az 5. helyen végzett
Egyéniben Berki Vanessza (9.ajtp) 4. hely
Tóth Fanni (11.d) 6. hely
Felkészítő tanár: Szabó Miklós

Arany János Tehetséggondozó Program XII. Nosztalgiatábor, Mezőberény, 2015.

Iskolánk csapata a következő eredményeket érte el:
Vetélkedő: 3. helyezés
Az éjszakai túrán való eredményes szereplésért a TÁBOR CSÁSZÁRA címet kapta.

Országos Arany János Tehetséggondozó Program Osztályainak XV. Jubileumi Művészeti Fesztiválja, Pécs, 2015. június 7-10.

iskolánk színjátszó csoportja színjátszás kategóriájában EZÜST MINŐSÍTÉST kapott.
iskolánk tánccsoportja a Csoportos tánc kategóriájában FŐDÍJAT kapott és megnyerte a fesztivál fődíját a vándorserleget.
Dernei Titanilla 9.e osztályos tanuló Irodalmi alkotások-próza kategóriájában EZÜST MINŐSÍTÉST kapott.
Szabó Lili 9.e osztályos tanuló Prózamondás kategóriában EZÜST MINŐSÍTÉST kapott.
Tóth Boglárka 9.e osztályos tanuló Színjátszás kategóriájában KÜLÖNDÍJAT kapott.
Tóth László 9.e osztályos tanuló Egyéni tánc kategóriában BRONZ MINŐSÍTÉST kapott.
Tóth Zoltán 9.e osztályos tanuló Egyéni tánc kategóriájában BRONZ MINŐSÍTÉST kapott.
Tóth Zoltán 9.e osztályos tanuló Hangszerszóló (zongora) kategóriájában BRONZ MINŐSÍTÉST kapott.

 

Keresés a cikkekben

Nyolcadikosoknak!

 

Iskolai közösségi szolgálat

Közelgő események

október 27-november 4.

Őszi szünet

november 16.

Erzsébet-nap

november 21.

Nyílt nap

november 22.

Fogadóóra

november 23.

Általános iskolai versenyek eredményhirdetése

november 26-29.

A Tudomány Hete

Hasznos linkek

Fenntarthatósági Témahéthez kapcsolódó iskola

 

 

 

Egy százalék!

Küldje el rendelkező nyilatkozatát a személyi adóbevallásával!

 

A támogatás céljai többek között:

• Tanítványaink képességeinek minél sokoldalúbb fejlesztése.

• Tanulóink jutalmazása.

• Taneszközök gyarapítása.

 

A kedvezményezett adószáma:

19142869-1-10

A kedvezményezett neve:

Szilágyis Alapítvány

 

Köszönjük támogatását!

Kapcsolódó dokumentumok:

Felhívás

Rendelkező nyilatkozat

Belépés

Design by HuGa Copyright © 2015. All Rights Reserved.